Dětský karneval se konal 4.2. od 15:00 v komunitním centru na faře. Bylo tam spoustu krásných masek a také nádherná výzdoba: papíroví motýlci, zavěšené barevné balónky a zlatý nápis karneval. Děti přivítala ježibaba se svojí spoustou přátel: princeznou Růženkou, vílou, Mary Poppins, indiánkou, detektivem Sherlockem Holmesem, banditou, peřinou a spoustou dalších. Po uvítání dětí se hrály různé hry, hledání pohádkových postav nebo odměn. Také jsme si užili společný tanec a povídání. Na karneval bylo připraveno bohaté pohoštění. Karneval jsme si všichni užili a stále na něj vzpomínáme, děkujeme všem dětem i rodičům za účast.

Autor textu: Anežka Čáslavová

Kategorie: Nezařazené