Missa chrismatis s ministranty
Ve čtvrtek 2. 4. 2026 v 7:20 ráno jsme se shromáždili na faře. Odtud jsme vyrazili směr Praha. Na Missa Chrismatis jezdíme už 4–5 let. Jsou na ni zváni ministranti z různých farností od svých kněží. Za mě je to skvělá příležitost podívat se do Katedrály svatého Víta a zažít Číst více







