22. října se uskutečnilo jáhenské svěcení Lukáše Hanúska. Naše kapela Boží děcka (spolča Kolín) se vydala už den předem vlakem do Bratislavy, kde nás čekalo milé přivítání od našich slovenských bratrů, dobrá večeře a měkká postel.

Následující den jsme se zúčastnili obřadu Lukášova jáhenského svěcení – dokonce jsme měli úžasnou příležitost zahrát i naše dvě oblíbené skladby (Bůh je tak blízko a Ješua), zazpívali jsme si i písničky od našich slovenských kolegů. Skvělý den pokračoval gratulacemi a debatami v prostorách komunitního centra. Také jsme si zazpívali ještě pár úžasných písniček a následně jsme to rozjeli i s kamarády ze Slovenska a roztančili celý parket.

Byla tam celou dobu naprosto Boží atmosféra! Domů jsme se vraceli vlakem tak unavení, že jsme skoro všichni usnuli. Byl to skvělý zážitek, děkuju za to!

Kategorie: Nezařazené