Dedikace neboli svěcení oltáře, které se konalo 17.12. 2023 v 10:00 v Chrámě sv. Bartoloměje v Kolíně. Bylo to něco krásného. Myslím si, že pro nás jako ministranty to bylo obohacení do naší ministrantské služby! O kolo oltáře nás bylo hodně, mělo být více, ale někteří kněží, bohoslovci a ostatní nemohli, protože jsou nemocní a jeden biskup upadl a zlomil si ruku. V modlitbách prosíme za jejich uzdravení.

Zde máte také fotky z dedikace a odkaz na záznam. Ještě jednou díky všem, kteří se podíleli jakýmkoliv způsobem na přípravě. Pán Bůh zaplať!

ZÁZNAM

Zdroje: Člověk a víra

Kategorie: Nezařazené