Jednou za dva roky uděluje místní biskup v naší farnosti svátost biřmování, které bylo 22.9. 2024. V tomto roce byla žeň bohatá, svátost přijalo 26 naších mladých i starších farníků. Pražský arcibiskup Jan Graubner je povzbudil, aby s dary Boží milosti spolupracovali, protože tam, kde Boha vezmeme vážně, mění se svět kolem nás.
Slavností atmosféru dnešního dne fotograficky dokumentoval Mííra Lachec.
0 komentářů